Hakkımızda

Hakkımızda

modastill.com üyelerine özel fiyatlar sunarak, ayrıcalıklı alışveriş deneyimini yaşatan özel bir alışveriş sitesidir. Kurulduğu günden itibaren müşteri memnuniyetini ön plana taşıyarak, müşteri istekleri doğrultusunda kendini yenilemeye devam etmektedir.

Güvenli Alışveriş

modastill.com veri iletiminde 256 bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan SSL sertifikası kullanmaktadır. modastill.com’da kredi kartı bilgileriniz yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılır ve veri tabanında kayıtlı olarak tutulmaz, kesinlikle üçüncü kişiler tarafından görülmez.

Kalite ve Orjinallik Garantisi  

Satılan her ürün modastill.com’un güvencesi altındadır. Ürünlerin orjinalliği ve kalitesi, ürünlerin seçim aşamasında modastill özel bir birimiyle, depoda paketleme aşamasında ise kalite kontrolü yapan özel operasyon hattı ile iki defa test edilmektedir.

Kredi kartına taksit yapılıyor mu?

modastill.com üzerinden yapılan alışverişlerde Bonus, CardFinans, Maksimum, Axess vs. kredi kartlarına vade farksız taksit imkânı bulunmaktadır.

En İyi Müşteri Deneyimi  

En iyi müşteri deneyimini yaşatmayı hizmet anlayışının merkezine koyan modastill.com müşteri hizmetleri ekibi ve üyeleri ile birebir iletişim kurduğu Facebook, Instagram kanalları aracılığı ile sürekli ulaşılabilir durumdadır.

Menü

QR Kod

Ayarlar

Paylaş